Jesteś tutaj

KOLOROWANKA JAJKO WIELKANOCNE

Pomaluj jajko wielkanocne jak największą liczbą kolorów. Dla ułatwienia dodane zostały wzory szlaczków. Pamiętaj, aby jak najmniej wyjść za granice jajka.

Ocena: 
Średnia: 2.9 (Oddano głosów: 4 )
KOLOROWANKA JAJKO WIELKANOCNE

JAJKO WIELKANOCNE DO POKOLOROWANIA

Szkic jajka wielkanocnego do kolorowania kredkami. Kolorowanka do drukowania w czasie nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

Ocena: 
Średnia: 3.9 (Oddano głosów: 4 )
jako wielkanocne do pokolorowania

POMALUJ JAJKO WIELKANOCNE W PASKI

Na podanym jajku wielkanocnym pomaluj każdy z pasków innym kolorem. Niech będą one jak najbardziej wiosenne. Złap za kredki o kolorze żółtym, zielonym, niebieskim, czerwonym.

Ocena: 
Średnia: 2.7 (Oddano głosów: 3 )
jajko wielkanocne do kolorowania

KOLOROWANKA CIĘŻARÓWKA

Oto fajna ciężarówka do pomalowania. Pamiętaj aby koła pomalować na kolor czarny. Do pomalowania karoserii użyj swojego ulubionego koloru. Najlepiej jaskrawego, żeby ciężarówka była widoczna z daleka jak będzie jechała przez miasto.

Ocena: 
Średnia: 3.5 (Oddano głosów: 1 )
KOLOROWANKA CIĘŻARÓWKA

KOLOROWANKA CIĘŻARÓWKA TYPU PICKUP

Pomaluj samochód typu pickup. Typ pojazdu, który jest bardzo popularny wśród kierowców mieszkających w USA. Coraz więcej zaczyna jeździć również po naszych polskich drogach. Z pewnością pięknie będzie wyglądać w kolorze czerwonym.

Ocena: 
Średnia: 3.6 (Oddano głosów: 4 )
KOLOROWANKA CIĘŻARÓWKA PICKUP

ALE DUŻY TIR DO POKOLOROWANIA

Ogromna ciężarówka jako kolorowanka do wydrukowania. Może napiszesz swoje imię na jej boku. Z pewnością będzie dobrze wyglądać pokolorowana na kolor niebieski.

Ocena: 
Średnia: 3.7 (Oddano głosów: 6 )
KOLOROWANKA DUŻA CIĘŻARÓWKA

KOLOROWANKA CIEKAWIE WYGLĄDAJĄCEGO AUTA

Samochód do kolorowania. Możesz użyć trzech kolorów do pomalowania maski. Może ciekawie będzie wyglądać pomalowanie środkowego paska na żółto a pozostałą cześć samochodu na czerwono.

Ocena: 
Średnia: 4.2 (Oddano głosów: 5 )
KOLOROWANKA AUTO SPORTOWE

KOLOROWANKA AUTOBUS

Lubisz jeździć autobusem do szkoły - pomaluj go w swoje ulubione kolory. Często autobusy malowane są na kolor pomarańczowy.

Ocena: 
Średnia: 2 (Oddano głosów: 4 )
KOLOROWANKA AUTOBUS

KOLOROWANKA KOŃ W PASKI

Pokoloruj konika w różne kolory pasków. Użyj jak największej liczby kolorów kredek. Dla ułatwienia można kolorowankę wydrukować na szarym tle. Kolorowanka konia.

Ocena: 
Średnia: 3 (Oddano głosów: 4 )
KOLOROWANKA KOŃ

WYDRUKUJ I POKOLORUJ GŁOWĘ ŻYRAFY

Jak widzisz żyrafa ma sporo łatek, które trzeba zamalować. Najlepiej użyj brązowej i pomarańczowej kredki. Łatki pomaluj na brązowo a pozostałą część szyi na kolor pomarańczowy. Oczy pomaluj na czarno.

Ocena: 
Średnia: 2 (Oddano głosów: 2 )
KOLOROWANKA ŻYRAFA - GŁOWA