Wiele osób chce nauczyć się rysować chińskiego smoka. Przygotowaliśmy poradnik, krok po kroku w którym nauczycie się samodzielnie jak narysować chińskiego smoka w domu, krok po kroku. W 9 krokach nauczycie się podstaw potrzebnych aby naszkicować chińskiego smoka. Do dzieła!

1

Tak będzie wyglądał Twój rysunek

jak narysować chińskiego smoka

2

CHINSKI-SMOK RYSUNEK - KROK 1

jak narysować chińskiego smoka krok 1

CHINSKI-SMOK RYSUNEK - KROK 2

jak narysować chińskiego smoka krok 2

3

CHINSKI-SMOK RYSUNEK - KROK 3

jak narysować chińskiego smoka krok 3

CHINSKI-SMOK RYSUNEK - KROK 4

jak narysować chińskiego smoka krok 4

3

CHINSKI-SMOK RYSUNEK - KROK 5

jak narysować chińskiego smoka krok 5

CHINSKI-SMOK RYSUNEK - KROK 6

jak narysować chińskiego smoka krok 6

3

CHINSKI-SMOK RYSUNEK - KROK 7

jak narysować chińskiego smoka krok 7

CHINSKI-SMOK RYSUNEK - KROK 8

jak narysować chińskiego smoka krok 8

3

CHINSKI-SMOK RYSUNEK - KROK 9

jak narysować chińskiego smoka krok 9

CHINSKI-SMOK RYSUNEK - KROK 10

jak narysować chińskiego smoka krok 10

W ostatnim kroku zadbaj, aby twój rysunek miał jak najwięcej szczegółów. Udało Ci się narysować chińskiego smoka. Wygląda świetnie! Brawo!

3

Chiński smok był symbolem mocy i siły dla Chińczyków. Smok jest postrzegany jako ważna postać kulturowa w Chinach i reprezentuje wiele różnych rzeczy dla tamtejszych ludzi. Wielu wierzy, że smok ma wielką moc i może przynieść szczęście, więc przedstawiają go na swoich domach, pieniądzach...itp. Używają również wizerunku smoka do reprezentowania tego, co uważają za potężne cechy, takie jak odwaga, mądrość, itp. Wiara jest taka, że jeśli masz te cechy, wtedy i ty będziesz miał szczęście, tak jak smoki są uważane za szczęśliwe w życiu!

Chiński smok jest mitycznym stworzeniem, które było wokół przez tysiące lat. Jest znany z tego, że jest przerażający, mądry i miły. Chińskie smoki są uważane za boskie istoty. Są one również znane jako "kosmiczne stworzenia", ponieważ symbolizują wszystkie rzeczy w przyrodzie, takie jak woda, powietrze, ziemia i ogień. W Chinach były one używane do reprezentowania władzy w czasach cesarskich, ale teraz są postrzegane bardziej jako maskotki reprezentujące szczęście i dobrobyt. __________________________________________________________________________
4