Wiele osób chce nauczyć się rysować misia puchatka. Przygotowaliśmy poradnik, krok po kroku w którym nauczycie się samodzielnie jak narysować misia puchatka w domu, krok po kroku. W 9 krokach nauczycie się podstaw potrzebnych aby naszkicować misia puchatka. Do dzieła!

1

Tak będzie wyglądał Twój rysunek

jak narysować misia puchatka

2

MIS-PUCHATEK RYSUNEK - KROK 1

jak narysować misia puchatka krok 1

MIS-PUCHATEK RYSUNEK - KROK 2

jak narysować misia puchatka krok 2

3

MIS-PUCHATEK RYSUNEK - KROK 3

jak narysować misia puchatka krok 3

MIS-PUCHATEK RYSUNEK - KROK 4

jak narysować misia puchatka krok 4

3

MIS-PUCHATEK RYSUNEK - KROK 5

jak narysować misia puchatka krok 5

MIS-PUCHATEK RYSUNEK - KROK 6

jak narysować misia puchatka krok 6

3

MIS-PUCHATEK RYSUNEK - KROK 7

jak narysować misia puchatka krok 7

MIS-PUCHATEK RYSUNEK - KROK 8

jak narysować misia puchatka krok 8

3

MIS-PUCHATEK RYSUNEK - KROK 9

jak narysować misia puchatka krok 9

MIS-PUCHATEK RYSUNEK - KROK 10

jak narysować misia puchatka krok 10

W ostatnim kroku zadbaj, aby twój rysunek miał jak najwięcej szczegółów. Udało Ci się narysować misia puchatka. Wygląda świetnie! Brawo!

3

Uwielbiam rysować misie i mam zamiar pokazać Ci, jakie to proste! Bez względu na Twój wiek i poziom umiejętności, ten wpis na blogu nauczy Cię podstaw rysowania misia. Ten tutorial jest idealny dla dzieci, które chcą nauczyć się rysować w prosty sposób, ale dorośli też mogą podążać za nim! Po przeczytaniu tego artykułu będziesz mógł rozpocząć pracę nad swoim następnym projektem.

Pluszowe misie są symbolem komfortu i bezpieczeństwa. Istnieją od ponad 100 lat, a pierwotnie zostały stworzone do sprzedaży jako zabawki dla dzieci. Pierwszy miś został wykonany przez córkę prezydenta Theodore'a Roosevelta, Alice, w 1902 roku. Chciała mieć zabawkę, która przypominałaby jej o ojcu, gdy ten był na polowaniu w Mississippi, więc kazała matce uszyć futro w kształcie niedźwiadka. W 1903 roku Morris Michtom z Brooklynu wpadł na pomysł, aby umieścić więcej farszu wewnątrz zabawki, dlatego też stała się ona znana jako "Miś Teddy". Kiedy dostaniesz jeden dzisiaj w najbliższym domu towarowym lub Walmart, możesz wybierać spośród wielu różnych kolorów i stylów! Ty

Dzisiaj pokażę Ci jak narysować misia. Jest to coś, co jest zabawne, łatwe i szybkie, co czyni go idealnym dla dzieci! Jeśli szukasz lekcji rysowania zwierząt, ta jest świetna. Pomoże Twojemu dziecku ćwiczyć umiejętności motoryczne, a jednocześnie nauczy je podstawowych kształtów potrzebnych do wykonania tego obrazka słodkiego małego misia!
4