Wiele osób chce nauczyć się rysować papugę. Przygotowaliśmy poradnik, krok po kroku w którym nauczycie się samodzielnie jak narysować papugę w domu, krok po kroku. W 9 krokach nauczycie się podstaw potrzebnych aby naszkicować papugę. Do dzieła!

1

Tak będzie wyglądał Twój rysunek

jak narysować papugę

2

PAPUGA RYSUNEK - KROK 1

jak narysować papugę krok 1

PAPUGA RYSUNEK - KROK 2

jak narysować papugę krok 2

3

PAPUGA RYSUNEK - KROK 3

jak narysować papugę krok 3

PAPUGA RYSUNEK - KROK 4

jak narysować papugę krok 4

3

PAPUGA RYSUNEK - KROK 5

jak narysować papugę krok 5

PAPUGA RYSUNEK - KROK 6

jak narysować papugę krok 6

3

PAPUGA RYSUNEK - KROK 7

jak narysować papugę krok 7

PAPUGA RYSUNEK - KROK 8

jak narysować papugę krok 8

3

PAPUGA RYSUNEK - KROK 9

jak narysować papugę krok 9

PAPUGA RYSUNEK - KROK 10

jak narysować papugę krok 10

W ostatnim kroku zadbaj, aby twój rysunek miał jak najwięcej szczegółów. Udało Ci się narysować papugę. Wygląda świetnie! Brawo!

3

Ten rysunek papugi jest świetnym ćwiczeniem dla dzieci, które dopiero uczą się rysować. Ma proste kształty, które są łatwe do prześledzenia, a po wykonaniu konturu można go pokolorować kredkami ołówkowymi lub nawet pomalować! To jest rysunek papugi, który zrobiłem. To było szybkie i wyglądało tak, kiedy skończyłam. Użyłam moich nowych farbek Sharpie do pokolorowania go, ponieważ są tak żywe! Kolory były naprawdę jasne, ale obrazek nie wyglądał dobrze tylko z jednym kolorem, więc dodałam kilka cieni czarną farbą.

To jest rysunek papugi, zawsze podobały mi się kolory i wzory na ich piórach, więc postanowiłam narysować jedną. Ale są to również bardzo inteligentne ptaki, więc to była zabawa, aby spróbować i dowiedzieć się, jaki typ osobowości będzie miała moja papuga.

Jako dziecko, zawsze chciałem mieć papugę. Są one tak słodkie i przytulne patrząc z ich jasnozielone pióra i ciekawskich oczu. Kiedy moje dzieci były małe, miały ptaki domowe wszelkiego rodzaju, w tym kilka różnych rodzajów papug. Teraz, kiedy już dorosły, nadal mamy w domu ptasie zwierzątka w klatce, ale nie takie, jak mogłoby się wydawać! Obecnie mamy sześć pięknych papug cockatiel żyjących w naszym domu jako zwierzęta rodzinne. Jeśli myślisz o zakupie cockatiel dla siebie lub swoich dzieci proszę czytać dalej, aby dowiedzieć się więcej o tych wspaniałych ptaków od kogoś, kto został opieki dla nich od zanim moje własne dzieci urodziły!
4