Malowanki z jednorożcami to przeniesienie naszej pociechy do krainy magii, bajek oraz fantastycznych zwierząt. Daj swojemu dziecku poczuć się jak Alicja w Krainie czarów!

Kolorowanki Jednorożce do Pobrania:
Magiczne jednorożceUwielbiane przez większość dziewczynek w każdym wieku, począwszy od tych najmłodszych, a na tych większych skończywszy – jednorożce.
Piękne, dostojne i eleganckie konie z wyjątkowym jednym rogiem, który dodaje im niepowtarzalnej magii i możliwość przeniesieniaw świat baśni, czarów i niesamowitych przygód. Jednorożce od zawsze kojarzone z niezwykłą siłą i dostojnością, obdarzone bujną grzywą są idealnym obiektem do kolorowania. Dlatego też zdecydowaliśmy się na stworzenie kolekcji kolorowanek do wydruku, abyście mogli pobrać je bezpłatnie i poddać się swojej pasji, jaką jest kolorowanie.

Dostępne w naszej ofercie jednorożce to nie tylko mityczne stworzenia z długą grzywą i pięknym ogonem. To również wizerunek animowany, idealny do kolorowania dla najmłodszych. Czy może być coś przyjemniejszego niż kolorowanie swojej ulubionej postaci? Zaryzykujemy stwierdzenie, że nie. Kolorowanki wysokiej jakości, dopracowane w każdym szczególe, oddające realny wygląd lub podkreślające najważniejsze elementy obrazka, to jedne z atutów naszych kolorowanek.

Jednorożce w kolorowankach


Możliwość kolorowania takich postaci jak jednorożce, to jak już wiemy, jedno z ulubionych zajęć niemal każdej dziewczynki.

Wiele z nich jest prawdziwymi znawczyniami tego tematu i absolutnie nie należy tego lekceważyć! Dlatego też szanujemy tę pasję i zaangażowanie w znajomość dziedziny, dobierając malowanki odpowiedniej jakości i zaprojektowane w taki sposób, aby odpowiadały oczekiwaniom naszych odbiorców. Sama postać jednorożca od zawsze była postacią mityczną, pojawiała się w wielu legendach i podaniach, jako wzór siły, mądrości a także wewnętrznego spokoju.

W podaniach i legendach często zwracano uwagę na lecznicze zdolności jednorożców, dlatego też były częstymi bohaterami różnego rodzaju obrazów i opowieści. Z tego właśnie względu, wychodzimy z założenia, że kolorując tego typu malowanki, można wpłynąć również i na swój nastrój, zminimalizować napięcia i poddać się tworzeniu niepowtarzalnego obrazka.