Kolorowanki Pies Pluto do Pobrania:Pokoloruj własny świat Pies PlutoJuż wcześniej pisałem o moim psie, Pluto. Pomyślałem, że fajnie byłoby napisać o nim post na blogu ponownie! Niedawno skończył rok i ma się naprawdę dobrze. Uwielbia gonić wiewiórki na podwórku i poznawać nowych przyjaciół w przedszkolu. Jego ulubioną zabawką jest pluszowy jeż, którego lubi nosić przy sobie przez cały dzień. Czasami nawet z nim śpi! Kiedy wracam do domu z pracy, podskakuje z radości, że już jestem. Mimo, że w tym tygodniu spadł pierwszy śnieg, Pluto nadal lubi wychodzić na spacery - choć jest to trudniejsze, gdy chodniki pokryte są lodem!

Pluto to nie jest zwykły pies. Pluto jest głównym bohaterem popularnej kreskówki Disney'a, Mickey Mouse Clubhouse! Jak widać na zdjęciu poniżej, ma na sobie swoją charakterystyczną czerwoną obrożę i odcisk łapy. Pluto ma również cztery nogi z dwoma przeciwstawnymi kciukami na każdej przedniej nodze. Uwielbia grać w piłkę i gonić myszy! Ale co to ma wspólnego z czymkolwiek? Cóż, powiem Ci...

Nie mogę w to uwierzyć! Wiem, że myślicie: "Co teraz?", ale prawda jest taka, że okazało się, że Pluto jest psem. To nie jest zwykły stary pies, ten jest bardzo dużą i włochatą bestią z tylko trzema nogami. Zwierzę zostało odkryte na Antarktydzie przez australijski zespół ekspedycyjny i potwierdzili oni, że rzeczywiście jest to pies.