Każdy chłopak w każdym wieku kocha auta, te duże i te małe. Poniżej znajdziecie malowanki dla naszych małych łobuzów.


Kolorowanki Samochody do Pobrania:Świat motoryzacji pokazany na kartce papieruWiększość chłopięcych zainteresowań opiera się właśnie na skierowaniu uwagi w stronę różnego rodzaju pojazdów.

Chłopcy już od najmłodszych lat niezwykle często bawią się, rysują i kolorują wszystkie rodzaje pojazdów. Począwszy od dużych samochodów wojskowych, po betoniarki, dźwigi, zamiatarki, autobusy, taksówki, wyścigówki i wszelkiego rodzaju pojazdy dostawcze.

Samochody są i jeszcze długo będą obecne w świadomości zarówno chłopców jak i dziewczynek, chociaż te drugie raczej rzadko korzystają z możliwości kolorowania obrazków właśnie z tego typu wizerunkiem. Różnego rodzaju pojazdy, ze względu na codzienne użytkowanie lub obcowanie w ich sąsiedztwie naturalnie też wzbudzają kwestie związane z marzeniami. Wielu chłopców marzy o prowadzeniu w przyszłości ogromnej ciężarówki lub zasiadania w ekipie odważnej grupy strażaków, która ogromnym, nowoczesnym samochodem przemierza na sygnale ulice, jadąc ratować innych.

Kolorowanki – rozwój kreatywności


Chcąc pobudzić wyobraźnię dziecka i wesprzeć je w rozwoju warto jest podsunąć mu propozycje kolorowania jego ulubionych pojazdów.

Możecie wśród nich znaleźć oczywiście słynne i uwielbiane postaci bajki Auta, znanej również jakoCars, a wśród nich Zygzak McQueen, Sally, Złomek, Wójt Hudson, Pan Król czy również Luigi wraz ze swoim niezawodnym pomocnikiem oraz szereg pozostałych pojawiających się motoryzacyjnych postaci tej bajki w zależności od części tej słynnej kinowej produkcji.

Oczywiście wśród naszych kolorowanek możecie znaleźć również obrazki z tymi charakterystycznymi postaciami, jak również te bardziej realnie wyglądające przeznaczone dla nieco starszych milusińskich. Dlatego też w bazie zamieściliśmy kolorowanki z takimi pojazdami jak Formuła 1, wzorowane na takich markach jak Mercedes, Audi czy Toyota a także pozostałe, równie znane marki pojazdów. Amatorów motoryzacji nie brakuje również wśród fanów militariów, a także transportu międzynarodowego, tak więc różnego rodzaju wozy bojowe czy ciężarówki również u nas znajdziecie. Każdą z kolorowanek możecie bezpłatnie pobrać i wydrukować.