Święta Bożego Narodzenia to czas wolny i warto zapewnić naszym maluchom jakieś zajęcia. Zdecydowanie kolorowanki poprawiają koncentracje, kreatywność i nasze dzieci je kochają. Do dzieła!

Kolorowanki Święta Gwiazdka Boże Narodzenie do Pobrania:Zimowy, świąteczny czasZima i związane z nią nieodłączne symbole to najczęściej te związane nie tylko ze śniegiem, ale przede wszystkim ze świętami.

Najbardziej popularną i uwielbianą postacią jest św. Mikołaj, który przemierzając świat w swoich magicznych saniach prowadzonych przez niezawodne renifery, rozdaje dzieciom wymarzone prezenty. To również najbardziej wdzięczna postać do rysowania, dlatego też w okresie świątecznym szczególnie polecamy wam kolorowanki do wydruku właśnie ze świętym Mikołajem.
Nie zabraknie na nich szeregu ciekawych prezentów, które można w dowolny sposób pokolorować.

Fabryka zabawek św. Mikołaja, która również w tym czasie pracuje ze zwiększoną mocą, to idealny pomysł na kolejne kolekcje świątecznych obrazków. Dlatego też wybierając kolorowanki dla swoich milusińskich, warto jest zaproponować im szereg różnych wzorów, które będą mogły dowolnie wybierać i tworzyć według własnych pomysłów. Doskonale w tym czasie sprawdzą się również motywy z choinką i bombkami, które można ozdabiać w dowolny sposób w zależności od tego, jaki aktualnie jest pomysł na projekt.

Święta, święta, święta


Konkurs na najpiękniej pokolorowaną choinkę? Stworzenie własnego projektu na bombkę? Nic bardziej prostego!

Nasze kolorowanki do wydruku, to szansa na stworzenie kolekcji wyjątkowych ozdób, które nie tylko uświetnią tegoroczną choinkę, ale również mogą posłużyć jako ozdoba pokoju lub klasy. Wszystko zależy od tego, w jakim miejscu zdecydujecie się na przeprowadzenie świątecznego kolorowania!