Minecraft to kultowa gra ostatnich lat. Gra w nią już kilka milionów dzieci oraz młodzieży miesięcznie. Ludzkość pokochała możliwość nieskończonego budowania, niszczenia, projektowania labiryntów i wiele więcej. Idealna gra, aby dla Twojego dziecka zbudować kreatywność w tych poczatkowych latach.

Kolorowanki Minecraft do Pobrania:Pokoloruj własny świat Minecraft'a


Tajemniczy świat Minecraft już dawno podbił serca niemal każdego miłośnika gier elektronicznych.
Ten wyjątkowy świat stworzony w całości z geometrycznych kształtów, to prawdziwa planet, na której nie tylko należy walczyć z potworami, ale również trzeba odpowiednio planować swoje funkcjonowanie, aby przetrwać. Minecraft został stworzony jako gra komputerowa i od początku swojego istnienia zachwyciła całą rzeszę chłopców, a nawet dziewczynek na całym świecie. Niemal z dnia na dzień, dzieci stały się założycielami swojego świata i mogły w pełni być za niego odpowiedzialne. Kolorowanki do wydruku, które możecie znaleźć w naszym portalu to idealne odwzorowanie stworzeń ze świata Minecraft! Nie zabraknie tu oczywiście podobizny głównego bohatera Steve’a, którego można pokolorować zarówno w oryginalnych barwach, jak również przygotować jego zupełnie nową wersję!

Pająki, Zombie, Osadnicy – jako kolorowanki Minecraft


Każdy miłośnik gry Minecraft doskonale wie jak ochronić się przed pająkami oraz zombie, a także jak kłopotliwi potrafią być osadnicy. Kolorowanki do wydruku z naszej strony, to idealny pomysł na stworzenie własnej kolekcji stworów i potworów. Dzięki takim kolorowankom, żaden pająk z Minecraft nie będzie już straszny! Zagwarantujcie swoim dzieciom nie tylko rozrywkę, ale także możliwość stworzenia swojego kwadratowego świata wprost na kartce papieru, dzięki temu nie tylko pobudzi swoją wyobraźnię, ale również zadba o prawidłową koordynację ruchową.

Endermany, Creepery, krowy, psy , owieczki, a nawet oceloty to kolejne postaci, które możecie wydrukować bezpłatnie z naszego portalu i wręczyć swoim pociechom do pokolorowania. Z pewnością praca nad kartką z ich ulubioną postacią będzie czystą przyjemnością i z zadowoleniem pokażą wam efekt swojej pracy. Jeśli jednak wasza pociecha jest fanem świnek lub smoka zwanego Ender Dragon, to z pewnością ucieszy się z możliwości pokolorowania ich, by następnie zawiesić gotowy obrazek nad swoim biurkiem.