Nasza propozycja to szereg tematycznych kolorowanek na święta, które w ciekawy i angażujący sposób pozwolą waszym dzieciom przygotować się do świąt. Wielokolorowe bombki, sople lodu, płatki śniegu czy też błyszczące łańcuchy to również często spotykane obrazki w tym okresie.

Kolorowanki Świąteczne do Pobrania:Świąteczny czas – pokoloruj go z nami!

Zimowy czas i przygotowanie się do Świąt Bożego Narodzenia, to czas, w którym chętnie wykonywane są nie tylko różnego rodzaju stroiki, ale również ozdoby.
Soczysta zieleń choinki i różnokolorowy papier na prezentach, to ciekawe elementy większości kolorowanek i tematów na pracę szkolną lub przedszkolną.
Nasza propozycja to szereg tematycznych kolorowanek, które w ciekawy i angażujący sposób pozwolą waszym dzieciom przygotować się do świąt.

Wielokolorowe bombki, sople lodu, płatki śniegu czy też błyszczące łańcuchy to również często spotykane obrazki w tym okresie. Jeśli natomiast myślicie, że w tym dziale zapomnieliśmy o jednym, najbardziej rozpoznawalnym bohaterze świąt bożonarodzeniowych, to jesteście w błędzie! Oczywiście, że kolorowanki ze Świętym Mikołajem również są tu obecne!

Święty Mikołaj, fabryka zabawek oraz nieodłączne renifery!

Czy święta mogą się udać bez opowieści o Świętym Mikołaju i jego cudownych reniferach? Odpowiedzcie sobie sami!
A my w tym czasie opowiemy wam o tym, jak nasze kolorowanki mogą zaangażować wasza pociechę w czasie świątecznego pośpiechu i zamieszania w kuchni.

Pięknie ozdobiona choinka oraz worek pełen prezentów, a w tle odlatujący Mikołaj, to jedna z propozycji, które można w tym czasie sobie wyobrazić.

Nasze kolorowanki zapewnią waszym pociechom nie tylko rozrywkę, ale również możliwość tworzenia własnych projektów opakowań na prezenty! Kto wie, może w przyszłości staną się one najbardziej rozchwytywanym wzorem, a wasze dziecko będzie profesjonalnym designerem? Wyobraźnia i chęć tworzenia to jedne z plusów tego typu kolorowanek.

To one pozwalają poznać różne obyczaje i tradycje, zapewniając przy tym moc atrakcji i możliwość tworzenia.
Nie bez powodu większość dzieci chętnie podejmuje się tego typu zajęć, ucząc się tym samym nie tylko rozróżniania kolorów, ale również opanowania kredki, by uniknąć wychodzenia za linię, dzięki temu obrazek jest perfekcyjnie wykończony i może stanowić ozdobę dziecięcego pokoju lub nawet zawisnąć na choince.