Dzieci uwielbiają kolorować i malować różnorodne wzory, linie, szlaczki oraz kształty, tworząc swoją niepowtarzalną pisankę. W naszej bazie znajdziecie wiele kolorowanek, których głównym bohaterem będzie jajko. Jednak nie tylko ono może być główną postacią tegorocznej kolekcji kolorowanek!

Kolorowanki Wielkanocne do Pobrania:Wielkanocny czas czyli Wielkanocne Malowanki!

Wielkanocne ozdoby i symbole to jedne z najbardziej popularnych wzorów nie tylko kolorowanek, ale również ozdób przestrzennych.
Słodkie kurki, kurczaczki czy pisanki, to ulubione elementy corocznych przygotowań do Świąt, dlatego kolorowanie ich oraz tworzenie jest tak bardzo lubiane przez dzieci niemal w każdym wieku.

Każdego roku domowy czy też przedszkolny, a nawet szkolny konkurs na najładniej ozdobioną pisankę należy do najciekawszych i jednocześnie najbardziej kolorowych rywalizacji.
Oczywiście wielkanocna baza kolorowanek nie może obyć się bez dostojnych palm oraz koszyczków pełnych smacznych produktów, które ze zniecierpliwieniem czekają na pokolorowanie.

Wielkanoc to czas intensywnych przygotowań, zatem nie tylko dotyczących samego świętowania, ale również porządków czy też szykowania świątecznych potraw.
Jeśli wasza pociecha nie może jeszcze pomagać w kuchni, to może wspierać was projektowaniem ozdób na tegorocznym mazurku!
Pozwólcie swojemu dziecku zamienić się na chwilę w prawdziwego cukiernika, który z zaangażowaniem będzie ozdabiał wyrośnięte cukrowe baby czy inne wasze ulubione ciasta. A kiedy rola cukiernika mu się znudzi, zawsze możecie wyszukać kolorowanek, które niczym wiadro zimnej wody, przypomną o zbliżającym się Lanym Poniedziałku!

Pisanki, kraszanki, kolorwanki i wydmuszki!

Ozdoba pisanek, kraszanek i tym podobnych ozdób to jak wiadomo nieodłączny element Wielkanocnych przygotowań.
Dzieci uwielbiają kolorować i malować różnorodne wzory, linie, szlaczki oraz kształty, tworząc swoją niepowtarzalną pisankę.
W naszej bazie znajdziecie wiele kolorowanek, których głównym bohaterem będzie jajko. Jednak nie tylko ono może być główną postacią tegorocznej kolekcji kolorowanek!
Możecie wyszukać również różnego rodzaju kurczaczki, kaczuszki i owieczki, czyli całą wielkanocną zagrodę, która z radością umili czas waszej pociechy.

Jeśli zatem wasze dziecko chciałoby przygotować własnoręczne obrazki, które będą doskonałą ozdobą jego pokoju na czas Świąt Wielkanocnych, to kolorowanki dostępne na naszej stronie będą idealnym pomysłem!
Wysoka jakość obrazków oraz dokładnie zaprojektowane kształty, zachęcają do kolorowania, zatem nie zwlekajcie i zapoznajcie się z naszą ofertą.