Wiele osób chce nauczyć się rysować aniołka. Przygotowaliśmy poradnik, krok po kroku w którym nauczycie się samodzielnie jak narysować aniołka w domu, krok po kroku. W 9 krokach nauczycie się podstaw potrzebnych aby naszkicować aniołka. Do dzieła!

1

Tak będzie wyglądał Twój rysunek

jak narysować aniołka

2

ANIOLEK RYSUNEK - KROK 1

jak narysować aniołka krok 1

ANIOLEK RYSUNEK - KROK 2

jak narysować aniołka krok 2

3

ANIOLEK RYSUNEK - KROK 3

jak narysować aniołka krok 3

ANIOLEK RYSUNEK - KROK 4

jak narysować aniołka krok 4

3

ANIOLEK RYSUNEK - KROK 5

jak narysować aniołka krok 5

ANIOLEK RYSUNEK - KROK 6

jak narysować aniołka krok 6

3

ANIOLEK RYSUNEK - KROK 7

jak narysować aniołka krok 7

ANIOLEK RYSUNEK - KROK 8

jak narysować aniołka krok 8

3

ANIOLEK RYSUNEK - KROK 9

jak narysować aniołka krok 9

ANIOLEK RYSUNEK - KROK 10

jak narysować aniołka krok 10

W ostatnim kroku zadbaj, aby twój rysunek miał jak najwięcej szczegółów. Udało Ci się narysować aniołka. Wygląda świetnie! Brawo!

3

Poniżej przedstawiono krok po kroku proces, jak narysować anioła. Anioły są bardzo popularne wśród religii, i zostały one zilustrowane w wielu różnych modach. Zazwyczaj są one przedstawiane z dużymi skrzydłami lub aureolami nad ich głowami. Poniższy rysunek ma anioła trzymającego kwiat, który jest kolejnym częstym przedstawieniem aniołów. Aby rozpocząć, narysuj dwa koła, które przecinają się pod kątem 90 stopni, które będą służyć jako podstawa do głowy i ramion swojej postaci. Narysuj wytyczne, które pomogą Ci umieścić wszystko poprawnie na papierze, a następnie rozpocząć szkicowanie w kształtach, aby utworzyć linie prowadzące dla funkcji, takich jak oczy, nos i usta ...

Uwielbiam rysować i jestem w tym całkiem dobra. Mogę narysować wszystko z niewielką lub żadną pomocą od innych, ale jeśli chodzi o anioły w szczególności, zawsze wychodzą wyglądające jak figurki! Oto więc moja próba stworzenia anioła. Jak ona wygląda?

4