Wiele osób chce nauczyć się rysować jeża. Przygotowaliśmy poradnik, krok po kroku w którym nauczycie się samodzielnie jak narysować jeża w domu, krok po kroku. W 8 krokach nauczycie się podstaw potrzebnych aby naszkicować jeża. Do dzieła!

1

Tak będzie wyglądał Twój rysunek

jak narysować jeża

2

JEZA RYSUNEK - KROK 1

jak narysować jeża krok 1

JEZA RYSUNEK - KROK 2

jak narysować jeża krok 2

3

JEZA RYSUNEK - KROK 3

jak narysować jeża krok 3

JEZA RYSUNEK - KROK 4

jak narysować jeża krok 4

3

JEZA RYSUNEK - KROK 5

jak narysować jeża krok 5

JEZA RYSUNEK - KROK 6

jak narysować jeża krok 6

3

JEZA RYSUNEK - KROK 7

jak narysować jeża krok 7

JEZA RYSUNEK - KROK 8

jak narysować jeża krok 8

3

JEZA RYSUNEK - KROK 9

jak narysować jeża krok 9

W ostatnim kroku zadbaj, aby twój rysunek miał jak najwięcej szczegółów. Udało Ci się narysować jeża. Wygląda świetnie! Brawo!Znalazłem ten niesamowity obrazek jeża. Nie jestem pewien, czy osoba, która go narysowała jest aspirującym artystą, czy po prostu ma dużo czasu na rękach, ale tak czy inaczej, są naprawdę dobre! Najsłodszym małym zwierzątkiem jest jeż. Może wyglądają na kłujące, ale są bardzo urocze i milutkie. Aby narysować jeża, najłatwiej jest zacząć od okręgu dla ciała, następnie dodać dwa trójkąty dla uszu i trzy linie, które wychodzą z dołu każdego ucha, aby zrobić kolce na czubku głowy. Dodaj kilka oczu i gotowe!

Jak chciałbyś się nauczyć jak narysować jeża krok po kroku? Jest to doskonały rysunkowy tutorial dla początkujących. Jeż jest jednym z najłatwiejszych zwierząt do narysowania, więc jest idealny dla kogoś, kto dopiero zaczyna!

Rysowanie jeży to świetna zabawa dla dzieci w każdym wieku. Nauka rysowania jeża może być trudna, ale w tym wpisie znajdziesz kilka świetnych wskazówek, które pomogą Ci zacząć. Rysowanie jeża nie jest tak trudne, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka! Potrzebujesz tylko odpowiednich instrukcji i inspiracji. Ten post dostarczy Ci obu tych rzeczy!
4