Wiele osób chce nauczyć się rysować statek wojenny. Przygotowaliśmy poradnik, krok po kroku w którym nauczycie się samodzielnie jak narysować statek wojenny w domu, krok po kroku. W 9 krokach nauczycie się podstaw potrzebnych aby naszkicować statek wojenny. Do dzieła!

1

Tak będzie wyglądał Twój rysunek

jak narysować statek wojenny

2

STATEK-WOJNENNY RYSUNEK - KROK 1

jak narysować statek wojenny krok 1

STATEK-WOJNENNY RYSUNEK - KROK 2

jak narysować statek wojenny krok 2

3

STATEK-WOJNENNY RYSUNEK - KROK 3

jak narysować statek wojenny krok 3

STATEK-WOJNENNY RYSUNEK - KROK 4

jak narysować statek wojenny krok 4

3

STATEK-WOJNENNY RYSUNEK - KROK 5

jak narysować statek wojenny krok 5

STATEK-WOJNENNY RYSUNEK - KROK 6

jak narysować statek wojenny krok 6

3

STATEK-WOJNENNY RYSUNEK - KROK 7

jak narysować statek wojenny krok 7

STATEK-WOJNENNY RYSUNEK - KROK 8

jak narysować statek wojenny krok 8

3

STATEK-WOJNENNY RYSUNEK - KROK 9

jak narysować statek wojenny krok 9

STATEK-WOJNENNY RYSUNEK - KROK 10

jak narysować statek wojenny krok 10

W ostatnim kroku zadbaj, aby twój rysunek miał jak najwięcej szczegółów. Udało Ci się narysować statek wojenny. Wygląda świetnie! Brawo!

3

Okręty wojenne to statki przeznaczone do prowadzenia wojny, które były używane w bitwach na przestrzeni dziejów. Po raz pierwszy zostały opracowane przed V wiekiem p.n.e. przez starożytnych Greków, którzy używali ich do atakowania innych łodzi. Technologia okrętów wojennych ewoluowała z biegiem czasu, nowsze modele są bardziej zaawansowane technologicznie niż starsze, ale wszystkie typy okrętów wojennych mają wspólne cechy, które czynią je przydatnymi w czasie wojny. Na przykład, okręty wojenne często mają na pokładzie armaty lub wyrzutnie rakiet, ponieważ broń ta może być bardzo skuteczna w niszczeniu wrogich statków lub celów lądowych. W tym artykule przedstawimy przegląd różnych typów okrętów wojennych, zaczynając od najstarszych, a kończąc na współczesnych jednostkach wojskowych.

USS Missouri, noszący przydomek "Mighty Mo", był ostatnim pancernikiem swojej klasy zbudowanym dla Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych. Został oddany do użytku w czerwcu 1944 roku, a największą sławę zyskał podczas II wojny światowej, kiedy to służył jako miejsce formalnej kapitulacji Japonii przed siłami alianckimi pod koniec II wojny światowej. Mighty Mo jest obecnie okrętem-muzeum znajdującym się w Pearl Harbor niedaleko Honolulu na Hawajach.
4