Wiele osób chce nauczyć się rysować traktor. Przygotowaliśmy poradnik, krok po kroku w którym nauczycie się samodzielnie jak narysować traktor w domu, krok po kroku. W 9 krokach nauczycie się podstaw potrzebnych aby naszkicować traktor. Do dzieła!

1

Tak będzie wyglądał Twój rysunek

jak narysować traktor

2

TRAKTOR RYSUNEK - KROK 1

jak narysować traktor krok 1

TRAKTOR RYSUNEK - KROK 2

jak narysować traktor krok 2

3

TRAKTOR RYSUNEK - KROK 3

jak narysować traktor krok 3

TRAKTOR RYSUNEK - KROK 4

jak narysować traktor krok 4

3

TRAKTOR RYSUNEK - KROK 5

jak narysować traktor krok 5

TRAKTOR RYSUNEK - KROK 6

jak narysować traktor krok 6

3

TRAKTOR RYSUNEK - KROK 7

jak narysować traktor krok 7

TRAKTOR RYSUNEK - KROK 8

jak narysować traktor krok 8

3

TRAKTOR RYSUNEK - KROK 9

jak narysować traktor krok 9

TRAKTOR RYSUNEK - KROK 10

jak narysować traktor krok 10

W ostatnim kroku zadbaj, aby twój rysunek miał jak najwięcej szczegółów. Udało Ci się narysować traktor. Wygląda świetnie! Brawo!

3

Traktory są najbardziej powszechnym sprzętem rolniczym służącym do orki, sadzenia i zbierania plonów. Traktory mogą być używane do ciągnięcia innych maszyn rolniczych, takich jak kosiarka lub kombajn. Ciągnik jest często używany w połączeniu z prasą do siana lub zgrabiarką do cięcia trawy na bele siana Pierwsze traktory były napędzane parą, ale z czasem zostały zastąpione przez silniki Diesla, dzięki czemu stały się bardziej wydajne. Obecnie wiele ciągników wyposażonych jest również w klimatyzację, dzięki czemu kierowcy nie będą odczuwać zbyt wysokiej temperatury podczas pracy w miesiącach letnich i niskiej temperatury w miesiącach zimowych. Więc co o tym myślisz? Czy podoba Ci się ten akapit wstępny wpisu na blogu?

Jak można narysować ciągnik? W tym tutorialu przejdziemy przez etapy jak zrobić traktor z prostych kształtów. Pierwszym kształtem jest owal dla korpusu traktora i dwa prostokąty dla przednich i tylnych kół. Po tym, prostokąt jest dodawany, aby stworzyć więcej głębi poprzez utworzenie konturu wokół niego. Dwa okręgi są umieszczone wewnątrz, aby reprezentować reflektory w środku obu stron. Wreszcie, trzy trójkąty są używane do tworzenia rur wydechowych wychodzących z obu stron każdego koła.

4