Wiele osób chce nauczyć się rysować tort urodzinowy. Przygotowaliśmy poradnik, krok po kroku w którym nauczycie się samodzielnie jak narysować tort urodzinowy w domu, krok po kroku. W 8 krokach nauczycie się podstaw potrzebnych aby naszkicować tort urodzinowy. Do dzieła!

1

Tak będzie wyglądał Twój rysunek

jak narysować tort urodzinowy

2

TORT-URODZINOWY RYSUNEK - KROK 1

jak narysować tort urodzinowy krok 1

TORT-URODZINOWY RYSUNEK - KROK 2

jak narysować tort urodzinowy krok 2

3

TORT-URODZINOWY RYSUNEK - KROK 3

jak narysować tort urodzinowy krok 3

TORT-URODZINOWY RYSUNEK - KROK 4

jak narysować tort urodzinowy krok 4

3

TORT-URODZINOWY RYSUNEK - KROK 5

jak narysować tort urodzinowy krok 5

TORT-URODZINOWY RYSUNEK - KROK 6

jak narysować tort urodzinowy krok 6

3

TORT-URODZINOWY RYSUNEK - KROK 7

jak narysować tort urodzinowy krok 7

TORT-URODZINOWY RYSUNEK - KROK 8

jak narysować tort urodzinowy krok 8

3

TORT-URODZINOWY RYSUNEK - KROK 9

jak narysować tort urodzinowy krok 9

W ostatnim kroku zadbaj, aby twój rysunek miał jak najwięcej szczegółów. Udało Ci się narysować tort urodzinowy. Wygląda świetnie! Brawo!Dziś są moje urodziny i mam świetny pomysł! Zróbmy tort. Wiesz, jak zrobić tort, prawda? Jeśli nie, to nic nie szkodzi, bo ja cię tego nauczę! Upieczemy najlepsze, najsmaczniejsze ciasto czekoladowe w historii. Będzie tak dobre, że każdy, kto go spróbuje, będzie chciał więcej. Czego więc potrzebujemy najpierw? Aby zrobić najlepsze ciasto czekoladowe, będziemy potrzebować: jajka (dwa), cukier (trzy filiżanki), mąkę (jedną filiżankę), sodę oczyszczoną (1/4 łyżeczki), sól (szczyptę) i kakao w proszku (jedną łyżkę stołową). O nie czekaj, to było do ciasteczek...przepraszam za pomyłkę, ale myślę, że ten przepis nadal brzmi dobrze.

Moje urodziny zbliżają się za kilka tygodni, a ja już myślę o tym, jaki tort chcę. Oczywiście, klasyczny tort czekoladowy z czekoladowym lukrem jest moim ulubionym wyborem na każdą okazję, ale jest tak wiele innych opcji do wyboru! Może w tym roku spróbuję czegoś nowego! Jak myślicie, który smak wyglądałby najlepiej? Daj mi znać w komentarzach poniżej!
4